Služby designéra

V Divine Furniture nabízíme celý sortiment nábytku vyrobený také namíru tak, aby vyhovoval vašim požadavkům, a abyste mohli plně využít prostor ve vašem domově. Vyrobíme Vám nábytek dle vašich požadavků jak vestavěný, tak volně stojící ve vámi zvolené barvě. Nabízíme vám návštěvu vašeho domova, abychom se mohli domluvit na detailech a mohli zjistit rozměry potřebné k výrobě. Po návštěvě vám pošleme nabídku s designem a rozpočtem, tato nabídka bude obsahovat nákresy a vymodelovaný nábytek v CAD 3D modelu. Konzultace a příprava návrhu je účtována 500Kč za hodinu, cestovné 5kč/km.

Pro více informací o našem kompletním rozsahu služeb, nás kontaktujte.


4 KROKY navrhovacího procesu:

Krok 1. - Konzultace
Domluvili jsme se na návštěvě vašeho domova, abychom mohli prodiskutovat detaily. Zde změříme rozměry a projdeme společně materiály a barvy.

Krok 2. – Cenová kalkulace
Na základě vašich představ a informací, které jsme posbírali, vám připravíme a zašleme emailem cenovou kalkulaci.

Krok 3. - Design
Poté, co obdržíme váš souhlas s cenovou nabídkou, připravíme pro vás návrhy designu – nákresy a 3D návrhy nábytku. 3D návrh vám ukáže, jak bude nábytek vypadat přímo u vás doma.

Krok 4. - Komentáře a dohoda
Poté, co si pečlivě projdete náš návrh a možná změníte pár detailů, bude připraven konečný design, konečná cena a termín dodání zakázky.