Náš nábytek značky Divine Furniture je vyráběn i natírán ručně přímo v České republice. Kvalita materiálu a samotné výroby nábytku je na nejvyšší úrovni.
K výrobě používáme výhradně masiv - tvrdé dřevo pro jeho vynikající vlastnosti, a při výrobě je využito tradičních truhlářských postupů.
Naši designéři používají tradiční vzhled nábytku – tzv. Shaker style, který klade důraz na jednoduchost, funkčnost, praktičnost a dobré proporce.

RUČNÍ VÝROBA

Jsme hrdí na naše truhlářské umění a na skutečnost, že veškerý nábytek je ručně vyroben v našich dílnách přímo tady, v České republice. Náš nábytek je vyráběn moderními i tradičními výrobními postupy, využíváme např. výřez a čep nebo spojovací dřevěné lamely pro dobrou pevnost a trvanlivost spojů. Veškerý náš nábytek je zevnitř i zvenčí ručně natírán vodou ředitelnými akrylovými barvami, které jsou vysoce odolné, trvanlivé a snadno se čistí.

MATERIALY

Materiál, který používáme na výrobu našeho nábytku, je nejvyšší kvality. Vše je vyrobeno z tvrdého dřeva od českých dodavatelů, kování dovážíme z Velké Británie.Na výrobu dveří, čelních rámů a dekoračních částí používáme tvrdé dřevo – především buk a olši.Korpus je vyroben z vysoce kvalitní březové překližky, extrémně resistentního a stabilního materiálu, který je odolný proti vodě.Naše masivní dubové vrchní desky jsou speciálně ručně pečlivě připraveny pro každý kus nábytku.

DESIGN

Inspirací pro náš design je tzv. Shaker style, životní styl Anglie 18. století, vyznávající jednoduchost v životě, architektuře i bydlení. Nábytek se vyznačuje jednoduchostí, praktičností a funkčností, s jednoduchými proporcemi a minimalistickým designem. V Divine Furniture vyznáváme stejné hodnoty a promítáme je do veškerého našeho nábytku.